Τρίτη, 17 Μαρτίου 2015

"ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 2015".

Δεκαεπτά από τις πενήντα πέντε προκρίσεις για τα Πανελλήνιο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκακιού που θα διεξαχθεί στην Ερέτρια Εύβοιας από τις 4 έως τις 6 Απριλίου 2015, πήραν οι μαθητές του Ν. Έβρου στους προκριματικούς αγώνες που έγιναν στις 15 Μαρτίου στην Δράμα!!! Συμμετείχαν 248 αθλητές από 5 νομούς(Έβρος-Ροδόπη-Ξάνθη-Καβάλα-Δράμα-Σέρρες).
Οι μαθητές μας του Ν. Έβρου κατέκτησαν 6 χρυσά, 2 ασημένια, 3 χάλκινα και 6 προκρίσεις, φέρνοντας τον νομό στην 2η θέση από πλευράς προκρίσεων και διακρίσεων συνολικά.
Να σημειωθεί ότι από τον Έβρο συμμετείχαν 48 μαθητές οι οποίοι αναμετρήθηκαν ο καθένας στην κατηγορία του σε 7 γύρους. Δεκαπέντε μαθητές -τριες από την Ν.Ορεστιάδα εκπροσώπησαν τα σχολεία τους συμμετέχοντας στους ημιτελικούς αγώνες σκάκι της Α.Μ.Θ.στην πόλη της Δράμας στο ξενοδοχείο Κούρος . Το Σάββατο  14 Μαρτίου έγιναν οι αγώνες των ομαδικών σχολείων όπου και συμμετείχε το 2ο Δημοτικό σχολείο από την Ορεστιάδα το μοναδικό απο τον Ν.Έβρου ,αποτελούμενη από τους μαθητές Καμίδη Δημήτριο -Λυμπερίδη  Λυμπέρη -Χαντζόγλου Κων/νο και τέλος από την Καμίδη Ελένη . Που κατέκτησε την 10η θέση. Την Κυριακή το πρωί πραγματοποιήθηκαν οι ημιτελικοί ατομικοί αγώνες σκάκι όπου και συμμετείχαν και μαθητές από την Ορεστιάδα .Απο το 3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας ο Ζελεσιάδης Ραφαήλ απο το 2ο Δημοτικό ο Καμίδης Δημήτριος η Ελένη Καμίδη και η Καμίδη Μαρίνα . Απο το 6ο Δημοτικό η Καμπούρη Ζαφειρίνα η Θεοχαρίδη Αλεξάνδρα η Θεοχαρίδη Αθανασία και τέλος ο Μέτογλου Γεώργιος . Από το 1ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας ο Ζαβράκης Ζήσης και απο το 2ο Γυμνάσιο ο Μαυρίδης Θεόδωρος ,ο Θεοχαρίδης Ευάγγελος ο Γκαλαγκανίδης Ραφαήλ και Γκαλαγκανίδης Γεώργιος . Από το 3ο Γυμνάσιο οι μαθητές Καμπούρης Σωτήριος και η Νεμτσίδη Άννα .Απο τους παραπάνω μαθητές ο Μαυρίδης Θεόδωρος της Β' τάξης 2ου  Γυμνασίου ισοβάθμησε στην 3η θέση με τελική κατάταξη 4η και στα τελικά της  Ερέτριας  Εύβοιας  . Και τέλος η μαθήτρια Καμπούρη Ζαφειρίνα της E' τάξης του 6ο Δημοτικού Σχολείου   κατέκτησε την 2η θέση παίρνοντας το ασημένιο μετάλλιο το μόνο και μοναδικό έπαθλο από την Ορεστιάδα και προκρίθηκε στους τελικούς.

ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Ν.'ΕΒΡΟΥ : 
ΝΗΠΙΑ: ΚΟΥΤΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΦΕΡΕΣ) Χρυσό μετάλλιο καλύτερου κοριτσιού-3η στην γενική κατάταξη
ΓΚΟΓΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) Χάλκινο μετάλλιο
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΦΕΡΕΣ) 5η ΘΈΣΗ Πρόκριση
Α΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ : ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(12ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) 1ος Κύπελλο
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(5ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)3ος Χάλκινο μετάλλιο
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ :ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΠΛΙΤΣΑ(12ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) Χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία
καλύτερου κοριτσιου-4η στην γενική κατάταξη
Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: ΚΟΥΤΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(3ο ΦΕΡΩΝ) 1ος Κύπελλο
ΓΚΕΡΟΦ ΧΡΗΣΤΟΣ(3ο ΦΕΡΩΝ) 2ος Ασημένιο μετάλλιο
Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: ΚΟΥΤΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ(3ο ΦΕΡΩΝ) Πρόκριση
Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ(6ο ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) 2η Ασημένιο μετάλλιο
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) 5ος στην Γενική Κατάταξη-Πρόκριση
ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: ΜΠΛΙΤΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ(12ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) 4ος στην Γενική Κατάταξη-
Πρόκριση
Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ(2ο ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) 4ος στην Γενική Κατάταξη-Πρόκριση
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ(ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) Χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία 
καλύτερου κοριτσιού
Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ(3o ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) 1oς Κύπελλο
ΝΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(2o ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)3oς Χάλκινο μετάλλιο
ΛΑΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(2o ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) 5oς στην Γενική Κατάταξη-

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στο Ατομικό και Ομαδικό Πρωτάθλημα Α.Μ.Θ. http://www.chesskavala.gr/ :

Ατομικό Πρωτάθλημα:
Νήπια
Α’ Δημοτικού, Β’ Δημοτικού, Γ’ Δημοτικού, Δ’ Δημοτικού, Ε’ Δημοτικού, ΣΤ’ Δημοτικού
Α’ Γυμνασίου, Β’ Γυμνασίου, Γ’ Γυμνασίου
Λύκεια
Ομαδικό Πρωτάθλημα:
Δημοτικά Σχολεία
Γυμνάσια – Λύκεια

Τρίτη, 10 Μαρτίου 2015

27ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ 13ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ Ν ΕΒΡΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Το Σάββατο 7 Μαρτίου στο Νέο Κλειστό Γυμναστήριο (Νίκος Σαμαράς ) ολοκληρώθηκε με επιτυχία το 13ο Ομαδικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι με την συμμετοχή 2 ομάδων του Λυκείου από την Ορεστιάδα επίσης και 2 Γυμνάσια και τεσσάρων Δημοτικών σχολείων και ένα από το Διδυμότειχο .
Το 6ο Δημοτικό πήρε την πρώτη θέση το 2ο Δημοτικό την δεύτερη  και το τρίτο την τρίτη θέση . Όλες οι ομάδες Λυκείου , Γυμνασίου και όλων των Δημοτικών περνάνε στα ημιτελικά ομαδικά σχολικά  πρωταθλήματα σκάκι που θα πραγματοποιηθούν στην πόλη της Δράμας το επόμενο Σάββατο στις 14 Μαρτίου .
     Την Κυριακή 8 Μαρτίου πραγματοποιήθηκε το 27ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι
  στο Νέο Κλειστό Γυμναστήριο (Νίκος Σαμαράς )  Με την μεγάλη συμμετοχή 130 ! μαθητών σκακιστών από τα σχολεία όλο του Νομού Έβρου . Από τους 130 μαθητές προκρίθηκαν οι τέσσερις πρώτοι και το καλύτερο κορίτσι από κάθε τάξη των σχολείων . Το σχολικό πρωτάθλημα σκάκι τίμησαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος κ Μαυρίδης Βασίλειος  ο πρόεδρος του Κ.Κ.Π.Α.Α.Δ.Ορεστιάδας κ Μπαρμπούδης Αλέξανδρος και ο πρόεδρος των ακαδημιών του Α.Ο.Ο κ Καρράς Ιωάννης , οι οποίοι βράβευσαν τους μικρούς μας σκακιστές .Τα ημιτελικά των ατομικών σχολικών αγώνων σκάκι θα γίνουν την επόμενη Κυριακή στην πόλη της Δράμας   Hotel Kouros  3o χιλιόμετρο Δράμας - Καβάλας Τ.Κ. 66100 , Τηλ.: +30 25210 57200 -3, Fax: +30 25210 25800, email: info@hotelkourosdrama.gr

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015 ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ

ΝΗΠΙΑ


1. ΚΟΥΤΛΑ  ΜΑΡΙΑ  ΝΗΠΙΑΓΟΓΕΙΟ ΦΕΡΩΝ  5½  Βαθ.

2. ΖΕΛΕΣΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΠΕΤΡΟΣ  3ο ΝΗΠΙΑΓΟΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  5½  Βαθ.

3. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΗΠΙΑΓΟΓΕΙΟ ΦΕΡΩΝ  Βαθ.

4. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΝΗΠΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  Βαθ.

5.  ΓΚΟΓΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΓ.ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  Βαθ.

7.  ΔΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ . 1ο ΝΗΠΙΑΓΟΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ   3 Βαθ.

8.  ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΥΠΑΤΙΑ  ΝΗΠΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  Βαθ.

9.  ΧΑΛIΚΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΑΓ.ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ  3   Βαθ.

10.  ΦΥΔΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΗΠΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  2  Βαθ.  

11.  ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΝΗΠΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ½   Βαθ.

12.  ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΝΗΠΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ½   Βαθ.

13. ΤΖΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΝΗΠΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  0   Βαθ. 


Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελική Κατάταξη

1. ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  7   Βαθ. 

2.  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  6  Βαθ.   

3.  ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞΠΟΛΗΣ    Βαθ. 

4.  ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΙΖΙΩΝ   4   Βαθ. 

5.  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ. 

6.  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ. 

7.  ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ   3½  Βαθ.

8.  ΓΚΟΓΚΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  3½    Βαθ.

9.  ΚΑΜΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  3½  Βαθ.

10.  ΒΛΑΣΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  3   Βαθ.

11.  ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  3   Βαθ.

12.  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  3   Βαθ.

13.  ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  3   Βαθ.

14.  ΓΚΑΛΑΓΚΑΝΙΔΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.

15.  ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΙΖΙΩΝ  2   Βαθ. 

16.  ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΩΜΑΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  0   Βαθ.


Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελική Κατάταξη

1.  ΜΠΛΙΤΣΑ ΑΡΤΕΜΗΣ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ. 

2.  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.

3.  ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ       ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ                      Βαθ

4.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ.

5.  ΠΑΣΝΑΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ   4½    Βαθ.

6.  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ. 

7.  ΤΣΙΤΛΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  4  Βαθ.
  8.   ΣΟΠΑΛΙΔΗ ΙΡΙΣ-ΣΜΑΡΑΓΔΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  4   Βαθ.

9.  ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ  1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  4   Βαθ.

10.  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ.

11.  ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ          4  Βαθ

12. ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΥ ΜΑΝΩΛΙΑ   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ     Βαθ.
13. ΤΣΙΡΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ      Βαθ.  

14.  ΚΕΦΑΛΑΣ ΙΑΣΩΝ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.
15.  ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  3½  Βαθ.

16.  ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  3½  Βαθ.

17.  ΧΙΛΙΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  3   Βαθ.

18.  ΦΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  3   Βαθ.

19.  ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  2½  Βαθ.

20.  ΚΟΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΧΙΛΗΣ  2½    Βαθ.

21.  ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ                    Βαθ

22.  ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.

23.  ΠΙΣΤΟΛΑ  ΑΝΤΙΓΟΝΗ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  2½      Βαθ.

24.  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  2    Βαθ.

25.  ΚΑΚΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ     Βαθ.

26.  ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               0    Βαθ. 


Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελική Κατάταξη

1.  ΚΟΥΤΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  7   Βαθ.

2.  ΓΚΕΡΟΦ ΧΡΗΣΤΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ. 

3.  ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  4½    Βαθ.

4.  ΠΑΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.

5.  ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  4   Βαθ.

6.  ΓΙΑΚΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΙΝΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ   4   Βαθ.

7.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  4   Βαθ.

8.  ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  4   Βαθ.

9.  ΣΧΟΙΝΑ  ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.

10.  ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ   3   Βαθ.  

11.  ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  3   Βαθ.

12.  ΦΟΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.  

13.  ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.

14.  ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ    Βαθ.

15.  ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ     Βαθ.

16.  ΤΣΕΡΠΙΣΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ          2   Βαθ.

17.  ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ                                                   2   Βαθ.

18.  ΜΑΚΡΗΣ ΘΩΜΑΣ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  1½    Βαθ.


Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελική Κατάταξη

1.  ΝΑΣΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΧΙΛΗΣ    Βαθ.

2.  ΚΟΥΤΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  5   Βαθ.

3.  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ.

4. ΣΤΑΓΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ.

5.  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  4   Βαθ.

6.  ΧΙΛΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ    Βαθ.  

7.  ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΠΑΛΟΥ    Βαθ.

8.  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  3   Βαθ.

9.  ΦΥΔΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ                 3   Βαθ.

10.  ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  2½    Βαθ.

11.  ΓΚΟΥΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΕΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  2   Βαθ.

12.  ΜΑΥΡΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΧΙΛΗΣ  1   Βαθ.

13.  ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ  1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ   0   Βαθ.


Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελική Κατάταξη

1.  ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ   6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  7   Βαθ.

2.  ΚΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ   5   Βαθ.

3.  ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ  4½    Βαθ.

4.  ΚΑΜΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΕΛΕΝΗ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  4   Βαθ.

5.  ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           ΔΙΔ/ΧΟΥ                         4  Βαθ.

6.  ΠΛΙΑΤΣΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ   4   Βαθ.

7.  ΠΑΤΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ   4   Βαθ.

8.  ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.  

9.  ΓΚΑΙΝΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ     Βαθ.

10.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.

11.  ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΑΣΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΡΩΝ   3½    Βαθ.

12.  ΒΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.

13.  ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ        Βαθ.

14.  ΖΩΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  1½    Βαθ.

15.  ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  1½     Βαθ.


ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελική Κατάταξη


1.  ΜΠΛΙΤΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  4   Βαθ.

2.  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  Βαθ.

3.  ΜΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ     Βαθ.

4.  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΠΑΛΟΥ   Βαθ.
5. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ   7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ   0 Βαθ.

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Τελική Κατάταξη

1 . ΑΪΒΑΖΙΑΝ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΟΦΙΑ   5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ   7 Βαθ.
2. ΦΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ      Βαθ.
3. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ   Βαθ.
4. ΝΕΜΤΣΙΔΗ ΑΝΝΑ   3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ               3 Βαθ.
5. ΓΚΑΛΑΓΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    3   Βαθ.

6.  ΖΑΒΡΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.

7.  ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΦΑΙΔΩΝ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΖΙΩΝ  2   Βαθ.

8.  ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.  


B ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Τελική Κατάταξη

1.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  6   Βαθ.

2.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  3  Βαθ.
3.  ΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  2  Βαθ.  

4.  ΣΤΑΘΕΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.  


Γ  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Τελική Κατάταξη


1.  ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  7 Βαθ.  

2.  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ    Βαθ.

3.  ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  5   Βαθ.

4.  ΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ  4½  Βαθ.  

5.  ΓΚΑΛΑΓΚΑΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  3   Βαθ.

6.  ΝΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  Βαθ.

7.  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  2ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  Βαθ.

8.  ΛΑΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ  3 Βαθ.  

9.  ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  3   Βαθ.

10.  ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    Βαθ.

11.  ΜΠΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ  1ο ΕΠΑΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ   Βαθ.